تماس با ما 09156610992

درباره ما

شرکت دیوارپوش شرق از سال ۱۳۸۸ به عنوان اولین تولید کننده دیوارپوش‌های P.V.C در شرق ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. تعهد ما به رضایت مشتریان، ما را به دستیابی به استانداردهای بین‌المللی مدیریت کیفیت، از جمله گواهینامه ISO9001:2008 از BRS انگلستان و توسعه QFD سوق داده است. ما معتقدیم که این موفقیت‌ها با حمایت شما به دست آمده‌اند و با اتکا به حمایت شما هموطنان عزیز، می‌توانیم با تولید داخلی در ساختن ایرانی آباد تلاش کنیم.

به پاس قدردانی از همکاری صمیمانه شما خوبان، ما با گردآوری و بهره‌گیری از متخصصان مجرب و تیمی حرفه‌ای در تلاشیم با ارائه خدمات شایسته و عرضه محصولات با کیفیت، به‌روز و منطبق با نیاز بازار، بتوانیم ضمن رفع نیازهای مشتریان خویش، گامی رو به توسعه و موفقیت و پیشبرد صنعت برداریم. ما همواره کوشیده‌ایم تا خدمات خود را همگام با تکنولوژی روز دنیا پیش ببریم.

این مجموعه همواره در تلاش است که محصولی با کیفیت و طرح مطابق با خواسته‌های مشتریان خود به بازار ارائه دهد. شرکت دیوارپوش شرق دارای پروانه بهره‌برداری از وزارت صنایع و معادن کشور و همچنین موفق به کسب پروانه محیط زیست گردیده است.

از محصولات شرکت تولیدی دیوارپوش شرق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
◾️ اولین تولیدکننده ورق ماربل شیت شرق کشور
◾️ تولیدکننده کفپوش P.V.C
◾️ تولیدکننده دیوارپوش P.V.C و ابزارآلات